Silesia Merida bike marathon: závodníci na trati 55 km

— přihláška platná, — startovné dosud neuhrazeno

Přihlásit se na Silesia Merida bike marathon

Počet Příjmení Jméno Start. číslo Město Klub Ročník Kategorie Družstvo Zaplaceno
1 -Major- -Z- 1111 Opava Zombie 56 Dk
2 Abrahám Michal 1062 Opava Opava 74 Ck
3 Adamec Roman Opava = 69 Ck
4 Adámek František Vrbno pod Pradědem ACS Drak Vrbno 70 Ck
5 Ambros Ondřej 1037 Opava Opava 86 Ak
6 Barnet Patrik Brantice CPV krnov 73 Ck
7 Beil Richard 1121 Opava nosice.com 97 Jk
8 Belej David 1072 Opava NEWLINE 81 Bk
9 Bena Lukáš 1154 Nové Sedlice Nové Sedlice 97 Jk
10 Benš Jan Opava MEDIC-ASSIST 75 Ck
11 Bílík Petr 1058 Valašské Meziříčí Novatop Lapierre 78 Bk
12 Blechovský Martin 1055 Karviná ONO to jede 70 Ck
13 Boček Vítězslav 1124 Melč Nábytkové studio Lazecký 70 Ck
14 Bohdal Petr Opava Opava 82 Bk
15 Bohuš Vojtěch 1171 Bolatice Caramba! Team 94 Ak Caramba! Team
16 Bochňák Zbyněk 1088 Opava lepus.cz 76 Bk
17 Bolík Petr 1152 Holasovice Petrometal 73 Ck
18 Borovský David 1163 Hradec nad Moravicí Hradec nad Moravicí 75 Ck
19 Borunský Martin Otice Otice 96 Ak
20 Brátel Zdeněk 1079 Brodek u Prostějova Brodek u Pv 67 Ck
21 Broda Marián Frýdlant nad Ostravicí MIKE BIKE 76 Bk
22 Brodová Jana Frýdlant nad Ostravicí MIKE BIKE 79 Fk
23 Brokl Josef 1123 Adliswil alltranig.cz 51 Sk
24 Buček Petr Plumlov Novatop Lapierre 68 Ck
25 Burda Michal 1073 Ostrava DpovaBike 80 Bk
26 Buštík Jan 1096 Horní Suchá Merops Biking Team 78 Bk
27 Ceral Tomáš Uherské Hradiště Vemblodi 71 Ck
28 Cihlář Radek 1126 Branka u Opavy Dandateam 88 Ak
29 Cupal Miroslav Starý Poddvorov Jáger Team 60 Dk
30 Cvancigerová Michaela 1092 Opava Kasche team 98 Jky
31 Čech Aleš 1115 Branka u Opavy Model Bike Team 75 Ck
32 Čepica Jakub 1060 Opava Opava 92 Ak
33 Čermák Jan Bohumín Bagbike Ostrava Rubing 74 Ck
34 Černín Emanuel 1135 Háj ve Slezsku - Smolkov HUPNAKOLO.CZ 74 Ck
35 Černín Marek 1078 Ostrava Poruba Bike Smolkov 75 Ck
36 Černota Radim 1116 Dolní Benešov Hupnakolo.cz 75 Ck
37 Černý Martin 1109 Strahovice Jager Team 74 Ck
38 Černý Vladimír Hlučín Hlučín 68 Ck
39 Černy Jan 1043 OPAVA OPAVA 74 Ck
40 Čížek Petr 1132 Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem 67 Ck
41 Daňa Tomáš Fryčovice NEPOUČITELNÍ 75 Ck
42 Daníšek Vlastimil Opava Model Bike Team 55 Sk
43 Dittrich Petr 1040 Otice Happyriders 77 Bk
44 Dohnal Martin Frýdek-Místek X-TRAIL ORLOVÁ 79 Bk
45 Dolezal Bretislav bilovec6 yogi ostrava 60 Dk
46 Doležal Lukáš Machov Doldy ruksaky Machov 79 Bk
47 Dostál Petr Štěpánkovice opava 79 Bk
48 Drozdek Pavel Poruba Krtaak 65 Dk
49 Dřevojánek Jan 1149 Valašské Meziříčí SKP VSETÍN - VALMEZBIKE 75 Ck
50 Durčák Lukáš 1100 Opava AJG 81 Bk
51 Dušek Pavel 1106 Opava AJG 78 Bk
52 Eliáš Pavel 1108 Baška Crosstec racing bike club 67 Ck
53 Fabiánek Martin Ostrava-Poruba CAC Červenka 72 Ck
54 Faktor Karlos Opava BIKE ONE 55 Sk
55 Farkaš Martin Haviřov solitér 80 Bk
56 Fiala Radek 1008 OPAVA WITZENMANN OPAVA 72 Ck
57 Fiala Martin 1041 Opava Cube Rider 75 Ck
58 Fišer Václav Opava TJ LOS OPAVA-TANDEM MTB NEVIDO 80 Bk
59 Frank Petr 1169 Kravaře Černá sobota 61 Dk
60 Frank Ondřej 1170 Kravaře ve Slezsku Černá sobota 88 Ak
61 Fus Martin 1091 Bolatice, Borová Stevens Bolatice 87 Ak
62 Gajdušek Tomáš 1142 Opava Kasche team 83 Bk
63 Galuszka Miroslav 1054 Karviná ONO to jede 70 Ck
64 Gavlák Pavol Ostrava Hladnovske gazely 72 Ck
65 Gerecký Aleš 1129 Opava OPAVA 82 Bk Bajkeři z garáže
66 Gerhard Tomáš Rýmařov Duko Rýmařov 72 Ck
67 Glas Jakub Ostrava Ostrava 87 Ak
68 Glas Tomáš 1182 Šenov amatér 66 Ck
69 Glogar Daniel 1165 Opava Opava 78 Bk
70 Grabiáš Martin 1151 Opava DSAC Opava 75 Ck
71 Grézl Martin Troubelice SILNÝ TEAM UNIČOV 91 Ak
72 Gromann Pavel 1051 Frýdlant nad Ostravicí Malenovice bike Team 71 Ck
73 Gromnica Bohuslav 1046 Zátor Zátor 70 Ck
74 Hajduk Kristián Hradec nad Moravicí - 94 Ak
75 Hampl Jiří Ostrava-Poruba Kylešovice 55 Sk
76 Handl Martin 1158 Krnov Krnov 81 Bk
77 Hanke Jiří 1164 Dolní Benešov Hup Na Kolo 78 Bk
78 Hannig Jakub Opava Opava 91 Ak
79 Hanslik Jan 1019 Opava Hanslik 67 Ck
80 Hapala Radim 1120 Rožnov pod Radhoštěm SUPERIOR RIDERS 83 Bk
81 Hapalová Nina 1118 Rožnov pod Radhoštěm Opavský sportovní klub 87 Ek
82 Harazim Jan Štěpánkovice Štěpánkovice 62 Dk
83 Hartmanová Petra Opava Cyklo Head Team 77 Fk
84 Haša Marek 1090 Hradec nad Moravicí HoHra 66 Ck
85 Havlická Renata Budišov n./Bud. Bikestyle Opava 77 Fk
86 Havrlant Petr Opava Lapierre 62 Dk
87 Hlavička Libor 1026 Český Dub N.A.C.O. Liberec 78 Bk
88 Hluchá Renáta Opava BIKESTYLE.CZ - HaF 75 Fk
89 Holiš Martin Zubří Česká spořitelna - Accolade 74 Ck
90 Holoubek Luboš 1166 Opava Hlemýžď 2015 69 Ck
91 Holub Pavel 1139 Opava 6 BIKERBOYS 85 Bk
92 Holuša Jakub 1023 Kravaře BEARS ON THE BIKE 78 Bk
93 Homola David 1102 Ostrava Ostrava 81 Bk
94 Hon Ondřej 1036 Opava Opava 98 Jk
95 Honěk Šimon 1035 Bílovec Cyklocentrum Košárek Bílovec 95 Ak
96 Honka Petr 1122 Opava Model Bike Team 75 Ck
97 Hovorka Ondřej Ostrava A Bike Club Ostrava 86 Ak
98 Hrabec Lukáš 1174 Fryčovice Fryčovice 81 Bk
99 Hradil Pavel Krmelín X-TRAIL Orlová 94 Ak
100 Hrdlička Aleš 1119 Ostrava Ostrava 87 Ak
101 Hromada Dan 1145 Opava SUBARU Opava 68 Ck
102 Hromada ml. Dan 1146 Opava SUBARU Opava 91 Ak
103 Hruška Pavel 1147 Frýdek-Místek Fešáci Opava 86 Ak
104 Hučík Marek 1084 Opava BEZVAKOLO.CZ 73 Ck
105 Hudeček Petr opava opavské dupy 82 Ak
106 Hudeček Karel OPAVA Huhu racing team 51 Dk
107 Hudeček Lukáš Ostrava-Poruba KTZ Hlučín 80 Bk
108 Hudeček Roman Kravaře-Kouty Cyklonovak Haibike Team 68 Ck
109 Hvorecký Jan 1159 Karlovice ZhorTeam Vrbno 80 Bk
110 hyžďal mojmír 1176 opava bike sport servis opava 81 Bk
111 Chmel Roman Ostrava Ono to jede 74 Ck
112 Chmela Ladislav Stěbořice CyklostarStěbořice 61 Dk
113 Chmiel Radim Havířov Lunabajk tým 68 Ck
114 Chmura Petr 1064 Ostrava Forman Cinelli 62 Dk
115 Chrostek Martin 1044 Frýdek - Místek Crosstec 71 Ck
116 Ignác Jan 1153 Oldřišov Novatop Lapierre 79 Bk
117 Janeček Roman 1173 Březová Caramba! Team 81 Bk Caramba! Team
118 Janko Dalibor 1143 Vřesina VZS Ostrava 79 Bk
119 Jelinkova Michaela Frydek-Mistek Huisman 82 Ek
120 Juchelka Jiří Opava Model bike team Opava 66 Ck
121 Jureček Jiří 1071 Opava F1 86 Ak
122 Jurkulák Marian Praha AVELIMTB 73 Ck
123 Kalda Václav 1042 Opava Opava 50 Sk
124 Kališ Lukáš Opava 5 Opava 89 Ak
125 Kantor Vladislav Opava Alf Team 63 Dk
126 Kapler Radim 1049 Opava Happyriders 77 Bk
127 Kaštovský Tomáš Opava No Limit bike team 89 Ak
128 Kazbunda Adam Kravaře A-carving 75 Ck
129 Kazbunda Václav Branka u Opavy Sk píchlá guma 77 Bk
130 Keclík Jiří 1012 Ostrava SK Jiří Team Ostrava 53 Sk
131 Keclík Jiří Ostrava-Poruba Lítací Jelen 79 Bk
132 Kerlin Radek Hlubočec MTB Hard bike team 89 Ak
133 Kocián Tomáš 1029 Háj ve Slezsku - Lhota Lhota 86 Ak
134 Kokeš Pavel Frýdlant nad Ostravicí Frýdlantská klika 76 Bk
135 Kolek Alexandr 1103 Odry 2K Bike Club Odry 63 Dk
136 Konečný Martin 1137 Opava Opava 79 Bk
137 Konečný Pavel Ostrava teamKONEČNÝ 83 Bk
138 Konečný Stanislav Brno ABND RACING TEAM 81 Bk
139 Kořený David opava opava 92 Ak
140 Kořistka Roman Holasovice ZIKADO 85 Ak
141 Kostelník Václav 1020 Kopřivnice samzasebe 74 Ck
142 Kotek Jiří Ostrava runningman71 71 Ck
143 Kotek Petr Polanka nad Odrou runningman71 75 Ck
144 Koval Radek Havířov Havířov 75 Ck
145 Kovář Marek 1101 Holešov RBT Slimáci 70 Ck
146 Krobot Pavel 1011 Opava WWW.PANSKA-JIZDA.CZ 68 Ck
147 Kryštof Jan Ostrava Energo Economy 78 Bk
148 Křesťan Miroslav 1033 Hradec nad Moravicí OKO-Křesťan 64 Dk
149 Kubánek Zdeněk Suché Lazce Suché Lazce 93 Ak
150 Kubesa Ondřej Opava-Komárov komarovjaci.com 78 Bk
151 Kubínová Eliška Opava Opava 97 Jky
152 Kubínová Klára Opava NOVATOP Ghost 97 Jky
153 Kubný Michal Kravaře MTB Hard bike team 82 Bk
154 Kubný Adam Dolní Benešov MTB Hard bike team 90 Ak
155 Kuča Petr Opava Fešáci Opava 86 Ak
156 Kukla Svatopluk 1086 Opava REBORN Team 66 Ck
157 Kurka Tomáš 1048 Otice Otice 72 Ck
158 Lamich Adam 1030 Opava Opava 00 H15
159 Lanča Petr 1045 Baška Coolpig 72 Ck
160 Langr Libor Opava ZOMBIE Opava 56 Dk
161 Laš Jan Opava SEMIX 81 Bk
162 Lébl Zdeněk 1180 Ostrava Ostrava 54 Sk
163 Lesák Ondřej Ostrava Ostrava 81 Bk
164 Lhotský Tomáš Lhotka u Litultovic Lhotka u Litultovic 88 Ak
165 Lihotzký Tomáš OPava Lapierre 73 Ck
166 Lichý Lukáš Ostrava SK MADEJA sport 76 Bk
167 Lindovský Kamil 1179 Opava Opava 63 Dk
168 Liška Vlastimil 1114 Opava -Kylešovice Model Bike Team 68 Ck
169 Lišková Michaela 1177 Opava Červená jahoda 90 Ek
170 Lokočová Veronika Opava 5 BIKESTYLE.CZ-HaF 76 Fk
171 Maceček David 1156 Ostrava Ostrava 98 Jk
172 Maceček Petr 1083 Ostrava Ostrava 66 Ck
173 Mach Karel 1104 Mořkov Mořkovští vlci Bike Club 74 Ck
174 Machel Lukáš Opava Lowellpro Racing Team 82 Bk
175 Machů Štěpán Bravantice Metalfaktor 81 Bk
176 Machu Ales Opava Opava 83 Bk
177 Maiwald Libor 1067 Branka u Opavy Dandateam 85 Ak
178 Mareš Martin 1063 Slezská Ostrava Hladnovské gazely 74 Ck
179 Mareš Marek Opava TJ LOS OPAVA-TANDEM MTB NEVIDO 90 Ak
180 Mareta Vítek Otice ESB Team 80 Bk
181 Markovič Michal Opava Opava 96 Ak
182 Martínek Petr 1113 Ostrava DPOVABIKE 79 Bk
183 Martínek Jakub Opava Birell 97 Jk
184 Matušek Dušan 1038 Opava - Kylešovice MTB Kylešovice 81 Bk
185 Meisel Tomáš HLUČÍN NAPOHODU! bike team 76 Bk
186 Melecký Pavel 1013 Opava Opava 72 Ck
187 Menšík Jan Kroměříž Kroměříž 77 Bk
188 Mičulka Petr Fryčovice Fryčovice 73 Ck
189 Mikošek Přemysl 1061 Opava Biker Boys 81 Bk
190 Mikšan Marek 1014 Opava Opava 84 Bk
191 Misař Petr 1175 Opava Bikestyle.cz 84 Bk
192 Mlčoch Pavel Hnojník Hnojník 91 Ak
193 Mooc Filip Ostrava X-TRAIL Orlova 86 Ak
194 Morávek Filip 1095 Horní Benešov Horní Benešov 97 Jk
195 Mořkovský Aleš 1075 Frýdek-Místek MobilCity 78 Bk
196 Mosný David 1162 Opava Model Bike Team 86 Ak
197 Můra Břetislav Opava Split Opava 50 Sk
198 Muzička Lukáš Kravaře Model Bike Team 79 Bk
199 Návrat Ladislav Opava sporttour 60 Dk
200 Navrátil Pavel 1093 Ostrava Krasné Pole 59 Dk
201 Nedopilová Olga Chvalikovice olioli 73 Fk
202 Němec Jakub 1172 Bolatice Caramba! Team 84 Bk Caramba! Team
203 Neumann Marek Opava :) 89 Ak
204 Nevřela Jiří Hlučín Bike Team Hlučín 72 Ck
205 Nyitraiová Anetta Opava OPAVA 90 Ek
206 Očadlík Milan 1181 Mladecko Opava 75 Ck
207 Ohanka Tomáš Praha 6 SK NEREZIN 73 Ck
208 Ochrana Vladimír 1076 Praha Praha 64 Dk
209 Ondráček Hynek 1136 Vlaštovičky WWW.PANSKA-JIZDA.CZ 73 Ck
210 Ondrášek Tomáš 1107 Opava skibob.cz 69 Ck
211 Opálka Jiří 1057 Bílovec Kolosport Bílovec - SKP Nový J 60 Dk
212 Otawa Zdenek 1053 Ostrava Poruba Ghostrider 69 Ck
213 Pajkert Petr Opava BAG BIKE 84 Bk
214 Paláček Jiří Hradec nad Moravicí Bears on the bikes 77 Bk
215 Pavelek Petr 1144 Opava AJG Opava 86 Ak
216 Pavelka Radim Klimkovice Marathon Team Klimkovice 79 Bk
217 Pavlíček Vojtěch 1094 Ostrava Ostrava 97 Jk
218 Pavlík Martin Studénka Marťa sobě 79 Bk
219 Pécsi Josef 1138 Malé Hoštice Malé Hoštice 62 Dk
220 Peterek Vít 1097 Opava Řetěz nelze píchnout Františku 86 Ak
221 Pilař Jakub Opava Novatop Lapierre 87 Ak
222 Plaček Martin 1081 Štěpánkovice Štěpánkovice 71 Ck
223 Pokorný Ondřej 1050 Znojmo Znojmo 80 Bk
224 Polasek Milos Ostrava Ostrava 59 Dk
225 Poledňák Petr Opava Opava 77 Bk
226 Polouček Petr Opava P3tik Bike 84 Bk
227 Pravda Petr 1025 Opava NO STRESS 60 Dk
228 Prejda Tomáš Opava Milostovice GunsBike Proteam 72 Ck
229 Průdková Romana 1160 Ostrava DPOVABIKE 69 Fk
230 Přecechtěl Petr 1028 Opava Opava 75 Ck
231 Raus Pavel Otice Novatop 60 Dk
232 Reichel Kamil Opava Opava 80 Bk
233 Rezková Renáta 1059 Ostrava-Zábřeh Ostrava-Zábřeh 69 Fk
234 Rezková Aneta 1105 Ostrava SUPERIOR RIDERS 95 Ek
235 Rezner Michal 1017 Opava GOOFY TEAM 77 Bk
236 Režnar Luděk 1066 Malé Hoštice HoHra 68 Ck
237 Richter Ondřej Havířov Novatop Lapierre 87 Ak
238 Richter Tomáš 1140 Ostrava - Nová Bělá teamKONEČNÝ 81 Bk
239 Rinka Marek Kravaře Model Bike Team 76 Bk
240 Rinka Tomáš Opava Model Bike Team 79 Bk
241 Rohel Břetislav Žimrovice KCHLINSKO 90 Ak
242 Rosmanit Michal 1178 Opava Novatop Lapierre 96 Ak
243 Rosmanit Aleš 1082 Opava Opava 71 Ck
244 Roškot Tomáš 1155 Opava Solitary black riders 69 Ck
245 Rytíř Pavel 1131 Brno Xiong 87 Ak
246 Rytířová Jana 1032 Opava TrackToRySta MTB Team 86 Ek TrackToRySta MTB Team
247 Říčný František Opava RaFaMaZ 55 Sk
248 Sas David Opava No limit 72 Ck
249 Satke Milan 1110 Ostrava Lowellpro Racing Team 83 Bk
250 Sedláček Zdeněk 1150 Ostrava Merops Biking Team 70 Ck
251 Sedláček David 1021 Ostrava DpovaBike 78 Bk
252 Schönfeld Jiří Opava 5 Opava 80 Bk
253 Schramm Jiří Ostrava-Lhotka SK Lhotka 67 Ck
254 Schreier Michal OPAVA SRUBEK 84 Bk
255 Schreier Jan 1039 Neplachovice Neplachovice 92 Ak
256 Skliba Vlastimil Opava APADO Security Opava 69 Ck
257 Slaný Petr 1065 Bratříkovice Bratříkovice 74 Ck
258 Slovák Radim 1099 Vítkov Opava 91 Ak Bajkeři z garáže
259 Sloviak Martin 1157 Opava Opava 83 Bk Bajkeři z garáže
260 Soukal Stanislav 1128 Opava SISI bike Opava 58 Dk
261 Spáčilová Kateřina Opava Opava 85 Ek
262 Spívala Jan 1117 Opava Opava 58 Dk
263 Stanke Lukáš 1018 Otice TrackToRySta MTB team 85 Bk TrackToRySta MTB Team
264 Stavinoha Petr 1016 Sosnova Sosnovaci 87 Ak
265 Steinwirt Tomáš Opava BIKERBOYS 88 Ak
266 Stoklasa Radek Opava FOFR BIKE TEAM 77 Bk
267 Stonis Dušan 1148 Opava NOVATOP-LAPIERRE 78 Bk
268 Střebovský Tomáš Ostrava NAPOHODU! bike team 71 Ck
269 Svěchovský Adam 1056 Ostrava Ostrava 83 Bk
270 Svoboda Tomáš Píšť NAPOHODU! bike team 73 Ck
271 Sýkora Pavel 1125 Opava BIKE ONE 77 Bk
272 Šalmík Pavel 1077 Rýmařov DuKo Rýmařov 72 Ck
273 Šašma Marek Kunčice Pod Ondřejníkem COBRAM TEAM 71 Ck
274 Šimeček Petr 1112 Opava Kylešovjak MTB 80 Bk
275 Šimek Zbyněk OPAVA OPAVA 70 Ck
276 Šindler Zbyněk Opava červená jahoda 72 Ck
277 Šnapka Tomáš Frýdlant N/O bike 53 Sk
278 Šoltys Zdeněk 1168 Kobeřice Kobeřice 77 Bk
279 Špaček Roman Ostrava - Poruba Ostrava 72 Ck
280 Špačková Naďa 1074 Opava Červená jahoda 79 Fk
281 Španihel Václav 1130 Frýdek-Místek Frýdek-Místek 77 Bk
282 Špiláček Jiří 1068 Opava Opava 57 Dk Špilda team
283 Špiláček Michal 1069 Opava Opava 80 Bk Špilda team
284 Špiláček Dominik 1070 Opava Opava 83 Bk Špilda team
285 Špiller Marek Opava Bikestyle.cz 74 Ck
286 Šram Marek 1027 Hněvošice Bajkers MF Hněvošice 81 Bk
287 Šrom Daniel 1024 Mokré Lazce Mokré Lazce / auto-postele.cz 83 Bk
288 Šumník Petr 1089 Opava-Podvihov Opava-Podvihov 87 Ak
289 Šupík Miroslav 1052 Ostrava BIKETEAM AUTO TICHY 73 Ck
290 Šustek Kamil 1047 Chvalíkovice Chvalíkovice 58 Dk
291 Teuer David 1134 Ostrava Ostrava 88 Ak
292 Tichý Petr Kunčice pod On. KOBRAM TEEM 72 Ck
293 Tobík Tomáš 1031 Otice TrackToRySta MTB Team 84 Bk TrackToRySta MTB Team
294 Tomis Jiří 1098 Stará Turá Zasebe 48 Sk
295 Továrek Ondřej 1085 Ostrava SK Bagbike Rubing 87 Ak
296 Trunčík Filip 1161 Opava Opava 90 Ak
297 Uhlíř Petr Bruntál Beskydbike 73 Ck
298 Ullmann Daniel 1127 Bohumín Bohumín 80 Bk
299 Ulrich Přemysl 1022 Mokré Lazce Mokré Lazce 77 Bk
300 Urbášek Jiří Krnov GOOFY 60 Dk
301 Vaida Vít Opava FOFR BIKE TEAM 73 Ck
302 Vavrečka Jiří Opava pozor na píchlý řetěz 87 Ak
303 Vavrečka Jiří Budišovice quint bike 89 Ak
304 Vehovská Petra Opava Cyklo Head Team 67 Fk
305 Venglář Petr Řepiště Řepiště 62 Dk
306 Vespalec Vladimir Ostrava Mobil City 69 Ck
307 Videcky Jan Ostrava - 82 Bk
308 Vícha Lukáš 1087 Domoradovice BIKE SPORT servis Opava 89 Ak
309 Vilč Martin Ostrava DpovaBike 71 Ck
310 Vlček Radek 1080 Bohuslavice Bohuslavice 68 Ck
311 Vonšík Lukáš Banská Bystrica pot - 8 - os 82 Bk
312 Vybrančík Ondřej Štěpánkovice Loner Bikers 90 Ak
313 Vybrančík Leo štěpánkovice štěpánkovice 66 Ck
314 Vysocký Radim Opava Opavský sportovní klub 64 Dk
315 Wagner Petr Frýdek-Místek ED6U Elemic 83 Bk
316 Waigner Tomas Opava NOVATOP Lapierre 91 Ak
317 Weihrich Ivo Velké Heraltice AVELI 68 Ck
318 Winkler Petr 1167 Velké Hoštice HOBYK 66 Ck
319 Zálešák Antonín Moravský Beroun Maniac Pedals 66 Dk
320 Zapletal Jiří 1133 Opava ZGCK 64 Dk
321 Zdrálek Jiří 1015 Štítina Štítina 84 Bk
322 Zeman Lukáš Suché Lazce REBORN Team 92 Ak
323 Zmuda Jan Krnov Lokomotiva Krnov 59 Dk
324 Zogata Jiří Bukovec Bukovec 65 Dk
325 Žídek Tomáš 1141 Úvaly Krnovská tornáda 80 Bk
326 Žilák František Police nad Metují KONA CYCLING POINT 81 Bk
327 Žilavý Květoslav 1034 Baška Crosstec racing team 71 Ck
328 Žůrková Veronika Suché Lazce Cyklosport HaF - BIKESTYLE.CZ 75 Fk