Silesia Merida bike marathon: závodníci na trati 55 km

— přihláška platná, — startovné dosud neuhrazeno

Přihlásit se na Silesia Merida bike marathon

Počet Příjmení Jméno Start. číslo Město Klub Ročník Kategorie Družstvo Zaplaceno
1 Balková Natálie 503 Opava Opava - Kylešovice 95 Ek
2 Beňovič Daniel 538 Opava Cesarea Opava 68 Bk
3 Blahut Jan 590 Slavkov Slavkov 68 Bk
4 Broda Marián 502 Frýdlant nad Ostravicí Mike Bike 76 Ak
5 Brodová Jana 549 Frýdlant nad Ostravicí Mike Bike 79 Fk
6 Cimprich Marcel 535 Šenov Šenov 66 Bk
7 Cimprichová Jana 534 Šenov Šenov 74 Fk
8 Čech Aleš 513 Branka u Opavy Model Bike Team 75 Bk
9 Drastichová Tereza Ostrava Tučňáčí tandem 88 Ek
10 Dumbrovský Tomáš 561 Opava makači 95 Ak
11 Durčák Lukáš 529 Opava AJG 81 Ak
12 Dušková Jana 501 Opava Opava 80 Fk
13 Fabryová Anna 560 Havlíčkův Brod Gajdoši 90 Ek
14 Foltysová Renáta 600 opava Triatlon Team OPAVA 77 Fk
15 Frank Pavel 559 Moravský Beroun TJ-Granitol Moravský Beroun 68 Bk
16 Fukalová Hana 542 Ostrava-Hrabůvka OBO Opava 98 Ek
17 Gregor Daniel 518 Opava DID 84 Ak
18 Growková Kateřina 602 Ostrava Ostrava 91 Ek
19 Gruchalová Lucie 510 Ostrava Ostrava 84 Ek
20 Hamrozi Lukáš 580 Hradec nad Moravicí Hradec 87 Ak
21 Handl Martin Krnov Krnov 81 Ak
22 Heinrich Lukáš 528 Opava Cyklosport HF- Bikestyle.cz 79 Ak Cyklosport HF- Bikestyle.cz
23 Hendrych Jiří 519 Raduň Raduň 73 Bk
24 Hendrych Tomáš 507 Olomouc Mňhá 77 Ak
25 Hendrych David 533 Opava Bikestyle HF 78 Ak Cyklosport HF- Bikestyle.cz
26 Herberová Hana 515 Opava Rampouch 81 Ek
27 Herrmann Daniel 524 Malé Hoštice Malé Hoštice 92 Ak The Titans spear
28 Hlaváček David 522 Opava DID 79 Ak
29 Holasová Šárka 527 CHlebičov Orientační běh Opava 78 Fk
30 Holibková Klára 550 Opava Opava 90 Ek
31 Holubová Eva 541 Opava pohodáři 87 Ek
32 Holušová Lenka Opava - 87 Ek
33 Hrubovský Vojtěch 566 Opava Opava 90 Ak
34 Hudeček Karel 569 OPAVA HUHU racing team 51 Dk
35 Juran Radim 530 Opava BSC Opava 65 Ck
36 Just Radim Ostrava Mike Bike 86 Ak
37 Kaštovský Tomáš 552 Opava NO LIMIT bike team 89 Ak
38 Kazbunda Václav 516 Branka u Opavy Branecký vítr 77 Ak
39 Klímková Gabriela 583 Opava 6 Small ostrich 72 Fk
40 Konarský Petr Opava 6 Joži Doži Team 72 Bk
41 Kopcová Lenka Ostrava Ostrava 84 Ek
42 Kovalčíková Eva 526 OPAVA Orientační Běh Opava 78 Fk
43 Král David 584 Komárov Kingteam/Sokol Opava 96 Ak
44 Krusbersky Roman 567 Ostrava bez 68 Bk
45 Kubičík Tomáš Lichnov TTC Olomouc 93 Ak
46 Kubínová Klára 531 Opava NOVATOP Ghost 97 Ek
47 Kuzník Daniel 514 Opava 6 Kylešovice 69 Bk
48 Latocha Jiří 536 Opava Run4Fun 74 Bk
49 Latochová Tereza 517 Opava opava 78 Fk
50 Lazecký Jan 582 Krásné Pole Krásné Pole 80 Ak
51 Lesak Karel 589 Opava Model bike team 74 Bk
52 Lihotzká Markéta 505 Opava Kylešovice 96 Ek
53 Lihotzký Tomáš 504 Opava Kylešovice 73 Bk
54 Lissek Josef 525 Velké Hoštice Velké Hoštice 71 Bk The Titans spear
55 Mareš Martin 591 Slezska Ostrava Hladnovské Gazely 74 Bk
56 Martinec Jindřich 537 Radostice Sokol Radostice 61 Ck
57 Martiník Ondřej 565 Klimkovice 1. NC Litrpůl 88 Ak
58 Martiník Roman 570 Klimkovice 1. NC Litrpůl 95 Ak
59 Michalčik Karel 558 Kravaře Prajzsky BK Kravaře 59 Ck
60 Mlčochová Jana Opava bezklubová 75 Fk
61 Mohila Tomáš 581 Opava BIKESTYLE.CZ 80 Ak Cyklosport HF- Bikestyle.cz
62 Moravcová Eliška 588 Štítina Kingteam/Sokol Opava 95 Ek
63 Musilová Michaela 593 Opava Sportovnikurzy.cz 79 Fk
64 Návrat Ladislav 508 Opava sporttour 60 Ck
65 Nedopilová Olga 595 Chvalikovice Chvalikovice 73 Fk
66 Nevřela Adam Velké Hoštice Opava 92 Ak The Titans spear
67 Novakova Gabriela Opava Opava 71 Fk
68 Novobilský Petr 547 Slavkov Slavkov 73 Bk
69 Pannová Vendula 553 Ostrava - Poruba OBO Opava 77 Fk
70 Pekarčík Jiří 563 Nový Jičín Cyklokramo Suchdol 53 Dk
71 Pěruška Pavel 540 opava pohodáři 58 Ck
72 Pchálková Martina Raduň Kofola 87 Ek
73 Pořízka Robert 551 Opava Opava 76 Ak
74 Režnar Luděk 539 Malé Hoštice Hohra 68 Bk
75 Rychlý Pavel 594 Krnov TJ Loko Krnov 85 Ak
76 Rýžová Veronika 546 Chvalíkovice Chvalíkovice 98 Ek
77 SALAMONOVÁ Kateřina Dolní Lhota Dolní Lhota 75 Fk
78 Salich Radomír 548 Opava Opava 76 Ak
79 Sedlář David 545 Opava Opava 82 Ak
80 Selnik Miroslav 601 Opava Extrem sport club Selnik 61 Ck
81 Skopalová Laďka Ostrava http://ladka-skopalova.com 77 Fk
82 Skoumalová Tereza Ostrava HUPNAKOLO 90 Ek
83 Skřivánek Petr 562 Opava makači 94 Ak
84 Smolíková Karla 506 MĚSTO ALBRECHTICE Město Albrechtice 73 Fk
85 Sochová Hana 571 Hradec nad Moravicí Mushing team Ostrava 86 Ek
86 Stoniš Dušan 576 Opava Novatop lapierre 78 Ak
87 Sýkora Štěpán Opava Opava 92 Ak
88 Sýkora Pavel 596 Opava BIKE ONE 77 Ak
89 Šamara Martin 564 Otice HERVIS 72 Bk
90 Ščibráni Milan 544 Ostrava Ostrava 73 Bk
91 Šesták Radim 573 Bruntál TJ Olympia Bruntál 71 Bk
92 Tampa Martin 557 Opava Kylešovice 78 Ak
93 Tampová Alena 556 Opava Kylešovice 77 Fk
94 Tesař Ondřej 520 Mikolajice SK Tesaříci 93 Ak
95 Tesař Jiří 554 Hlučín OBO Opava 67 Bk
96 Tesařová Markéta 521 Mikolajice SK Tesaříci 91 Ek
97 Tesařová Jana 579 Hlučín TJ TŽ Třinec 97 Ek
98 Tesařová Marcela 543 Hlučín OB Opava 94 Ek
99 Theuer Martin 592 Opava bezklubu 91 Ak
100 Tyl Hynek Ostrava SK Universe 65 Ck
101 Tyl Jakub Ostrava SK Universe 96 Ak
102 Vavrečka Vladimír 598 Opava JEKO 69 Bk
103 Veselá Jana 597 Ostrava - Petřkovice Bag bike Rubing 78 Fk
104 Vysocký Radim 532 Opava Opavský sportovní klub 64 Ck OSK - V Family
105 Vysocký Aleš 574 Ostrava Opavský sportovní klub 91 Ak OSK - V Family
106 Waigner Michal 577 Opava Novatop Lapierre 89 Ak
107 Waigner Tomáš 578 Opava Novatop Lapierre 91 Ak
108 Wlochová Pája Chotěbuz Chotěbuz 94 Ek
109 Žůrková Radka 568 Opava 9 komarovjaci.com 82 Ek